4 * hvězdičkové apartmány v Portu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Portu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Porta, kde najdeme města Vila Nova de Gaia, Matosinhos, Leça da Palmeira, Gondomar a Ermesinde.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Charm Vintage Porto StarStarStarStar

Foto: Charm Vintage Porto
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
89 %

Situated in Porto, Charm Vintage Porto offers accommodation with a balcony, kitchen and free WiFi. A continental breakfast is served each morning at the property.


2. Charm Apartments Porto StarStarStarStar

Foto: Charm Apartments Porto
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
90 %

Charm Apartments are located in an historical building in central Porto. Free WiFi access is available. The property is 450 metres from Clérigos Tower and a 5-minute walk from São Bento Train Station.

Pokoje

Studiový apartmán
osoby55 - 118 EUR za noc
Apartmán s balkónem
osoby60 - 80 EUR za noc
Dvoupodlažní apartmán
osoby110 - 185 EUR za noc

3. DesignPalacioFlats StarStarStarStar

Foto: DesignPalacioFlats
Pokojů: 19
Hodnocení hostů
94 %

DesignPalacioFlats se nachází ve zrekonstruované budově z 13. století v centru města Porto, 400 metrů od malebné oblasti Ribeira. Nabízí apartmány, studia a Wi-Fi zdarma.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: